ADMINISTRATOR IT (K/M)

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyczynianie się do projektowania, budowy i zarządzania operacyjnego wewnętrzną usługą IT
  • Zapewnienie, że usługi firmy są bezpieczne i mogą wspierać rozwój i potrzeby organizacji

  • Projektowanie i budowanie rozwiązań o najwyższym poziomie bezpieczeństwa

  • Szybka reakcja na nowe i pojawiające się zagrożenia oraz luki w zabezpieczeniach

  • Tworzenie narzędzi i zautomatyzowanych możliwości przepływu pracy, aby umożliwić automatyzację kompilacji i standardy

  • Ciągłe ulepszanie platformy poprzez wprowadzanie nowych technologii tam, gdzie to konieczne, zwiększanie wydajności i zmniejszanie zadłużenia technicznego

  • Zwiększanie satysfakcji klientów i zapewnienie doskonałego wsparcia dla użytkowników końcowych

  • Pomoc w zakresie wsparcia wewnętrznego IT firmy

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie z wielobiurowym, regionalnym Active Directory

  • Doskonała znajomości środowiska Office 365 i narzędzia do filtrowania poczty

  • Doskonała znajomości globalnych rozwiązań antywirusowych i MDM

  • Dobra znajomość narzędzi do monitorowania/rejestrowania (np. New Relic, Grafana itp.)

  • Komfortu pracy z wieloma zespołami i równoważenia ich potrzeb

  • Doskonała znajomość języka angielskiego – werbalna i pisemna

  • Umiejętność równoważenia wielu konkurencyjnych priorytetów w szybko zmieniającym się środowisku

  • Zmysł analityczny

  • Doskonała obsługa klienta wewnętrznego

  • Doskonała umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • Profesjonalny onboarding, wsparcie lidera i zespołu przez pierwsze miesiące pracy i całą karierę

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych online

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Atrakcyjna oferta ubezpieczeń na życie

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

  • Komfortowe warunki pracy – wsparcie zespołu i przełożonych, pokoje relaksacyjne, słodycze, świeże owoce, imprezy integracyjne

  • Możliwość pracy w domowym biurze na sprzęcie dostarczonym przez firmę

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji