ANALITYK BIZNESOWY (K/M)

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie analizy danych bieżących, historycznych, trendów, sezonowości, odchyleń, wyjaśnianie różnic budżetowych itp.
  • Współpraca z kierownictwem działów operacyjnych działań w celu utrzymania założonych wskaźników dotyczących efektywności procesów
  • Opracowywanie raportów, prezentacji, zestawień na potrzeby klienta
  • Sporządzanie analiz i raportów wspierających management w podejmowaniu decyzji oraz proponowanie zmian na podstawie wniosków z analiz

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków ścisłych
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego – min. C1
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość Tableu
  • Umiejętności obsługi klienta
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie między godziną 06:00 a 09:00)
  • Swobodny „dress code”
  • Samodzielność w działaniu
  • Bezpłatne owoce, bułki, drożdżówki, pączki, kawę, herbatę, lody w sezonie letnim
  • Udział w akcjach charytatywnych dający możliwość wspierania lokalnej społeczności i nietylko (działania CSR)
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, prywatna opieka medyczna

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji