ASYSTENT BIURA (20 H/TYDZIEŃ) (K/M)

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługą sekretariatu poprzez m.in. przyjmowanie, dystrybucję i nadawanie korespondencji, przyjmowanie rozmów telefonicznych, obsługę skrzynek mailowych

  • Dbanie o zaopatrzenie biura (zamówienia i zakupy materiałów biurowych, artykułów spożywczych)

  • Składaniem zamówień (np. dot. wyposażenia biura),

  • Organizacja i obsługą spotkań (przygotowanie i organizacja sali, serwisu kawowego, lunchu dla gości)

  • Sporadyczne przygotowywanie zestawień na podstawie zebranych ofert

  • Wsparcie zespołu administracyjnego przy rejestrze faktur zakupu i dbanie o ich właściwy obieg

  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Status osoby uczącej się

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziany(a) student(ka),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność

  • Dyskrecja

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w wymiarze min. 20 h tygodniowo

  • Profesjonalne wdrożenie, opiekę lidera i zespołu w pierwszych miesiącach pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, darmowy dostęp do platform szkoleniowych online

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji