ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY (K/M)

/miejsce pracy: okolice Żar, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie ofert sprzedaży dla klientów biznesowych

  • Tworzenie protokołów spotkań z klientami

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w codziennych obowiązkach (m. in. wystawianie faktur, tworzenie dokumentacji wysyłkowej)

  • Wsparcie Kierownika Działu Sprzedaży w codziennych obowiązkach (m. in. pomoc w tworzeniu prognoz sprzedaży oraz raportów wielkości sprzedaży)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego – WARUNEK KONIECZNY

  • Znajomości pakietu Office

  • Zaangażowania, punktualności, skrupulatności i chęci rozwoju

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet niezbędnych szkoleń wewnętrznych

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po przeszkoleniu i okresie próbnym)

  • Elastyczne godziny pracy

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji