ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU (K/M)

/miejsce pracy: okolice Żar, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja spotkań Prezesa Zarządu
  • Organizacja wyjazdów służbowych Prezesa Zarządu (rezerwacje noclegów, lotów, kolacji z klientami w restauracjach)
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych w siedzibie firmy (przygotowanie miejsca spotkania, organizacja cateringu itp.)
  • Tłumaczenia ustne prostych rozmów prezesa z kontrahentami
  • Nadzór nad kalendarzem spotkań Prezesa
  • Inne zlecone czynności administracyjno-biurowe
  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę) w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i wiedzy praktycznej na danym stanowisku (wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Ponadprzeciętne grupowe ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych (szkolenia, kursy, certyfikaty)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, smartfon)

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól