AUTOMATYK (K/M)

Rodzaj pracy

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

System pracy

3 zmiany

Godziny pracy

6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę kontroli instalacji 7maszyn produkcyjnych (wtryskarki, 160-1700 t, marki Engel, KraussMaffei, Haitian, Negri Bossi, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi)
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych
  • Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z automatyką maszyn
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem maszyn
  • Zapewnianie sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/hydrauliki/automatyki
  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych
  • Przeprowadzanie ustawowo wymaganych okresowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • Znajomość tematyki bezpieczeństwa maszyn
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Zdyscyplinowanie, sumienność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
  • Umowę o pracę
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska

Recruitment Manager