BRYGADZISTA (K/M)

/miejsce pracy: okolice Żar, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie i kompleksowy nadzór nad procesem produkcji w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań, zgodnie z ustalonym planem produkcji, dokumentacją techniczną i jakościową oraz standardami bezpieczeństwa

  • wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu poprawy wydajności i optymalizacji procesów

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie zawodowe/techniczne

  • umiejętność obsługi wózka widłowego

  • znajomość aplikacji pakietu Microsoft Office

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • umiejętność analitycznego myślenia

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól