BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Badanie rynku w celu poszukiwania kierunków rozwoju Spółki i potrzeb klientów w celu poszukiwania nabywców na nowe urządzenia
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji, ich produktów – celem właściwego pozycjonowania własnej oferty handlowej
  • Weryfikowanie rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe produkty Spółki
  • Generowanie nowych możliwości biznesowych oraz weryfikowanie prospektów
  • Wsparcie działań marketingowych w zakresie promocji nowych technologii
  • Udział w targach, konferencjach, wyjazdach służbowych, które mają na celu badanie rynku lub pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych Spółki
  • Współpraca z innymi działami w celu przygotowywania oferty, tj. przygotowania założeń i koncepcji technicznej oraz szacowania kosztów

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do uczenia się i rozwoju
  • Zapał do inicjowania i wdrażania zmian
  • Rzetelność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Dofinansowanie nauki języków oraz szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki
  • Firmowa biblioteka, branżowe platformy e-learningowe

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji