BUSINESS INTELLIGENCE DEVELOPER (K/M)

/miejsce pracy: woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania Business Intelligence

  • Projektowanie, rozwój i walidacja raportów i pulpitów nawigacyjnych do pomiaru wydajności biznesowej

  • Projektowanie, rozwój i zarządzanie zrównoważoną kartą wyników oraz rekomendowanie usprawnień w procesach raportowania

  • Walidacja danych biznesowych w celu ustalenia wytycznych, analizy wariancji i rozbieżności w celu określenia możliwości poprawy efektywności operacyjnej

  • Prowadzenie użytkowników w zakresie rozwiązań Business Intelligence

  • Uczestnictwo lub prowadzenie projektów usprawniających procesy z wykorzystaniem baz danych lub aplikacji w celu usprawnienia procesów manualnych i poprawy wydajności zarówno w wewnętrznym zespole, jak i w działach korporacyjnych

  • Dostarczanie raportów trendów do oceny raportów metrycznych, w tym danych dotyczących programu klienta i wydajności dostawcy usług

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru IT)

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w obszarze Business Intelligence i Datawarehouse

  • Wiedza i doświadczenie w budowaniu dashboardów, raportów i doświadczeń użytkowników

  • Szerokie doświadczenie z narzędziami BI (preferowana znajomość Qlik Sense/View)

  • Doświadczenie z SQL i relacyjnymi bazami danych

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie koncepcji Business Intelligence, modelowania danych oraz Extract-Transform-Load (ETL)

  • Umiejętność oceny potrzeb, rozwiązywania problemów i analizy przyczyn źródłowych

  • Umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji