BUSINESS INTELLIGENCE SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy: woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Business Intelligence: Administracja, monitoring i optymalizacja systemów BI i infrastruktury bazodanowej;

  • Zarządzanie projektami i współpraca w projektach BI, doradztwo i wsparcie działu w zakresie zarządzania wymaganiami, kontrola dostawców usług;

  • Koordynacja i wdrażanie interfejsów systemowych i aplikacyjnych;

  • Analiza, projektowanie, rozwój, testowanie i wdrażanie rozwiązań BI w przedsiębiorstwie;

  • Opracowanie i wdrażanie modeli danych do analizy złożonych problemów biznesowych /

    integracja danych z różnych systemów;

  • Analiza i rejestracja wymagań klienta;

  • Konsultacje i koordynacja z wew. działami biznesowymi / Prezentacja rozwiązań

    raportowych i analitycznych;

  • Realizacja szkoleń/ opracowanie koncepcji i dokumentów szkoleniowych;

  • Opracowanie i rozwój kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z informatyki, matematyki lub analizy danych;

  • Doświadczenie w integracji danych z różnych systemów, zwłaszcza SAP, z dobrym zrozumieniem ichmodeli danych i procesów;

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i tworzenie zapytań w języku SQL;

  • Znajomość technik modelowania danych i dobre zrozumienie procesów ETL;

  • Znajomość narzędzi frontendowych i backendowych;

  • QlikView wersja 11 lub wyższa (umiejętność pisania skryptów modelowania danych i konfiguracji dostępów, doświadczenia w projektowaniu aplikacji ( implementacja złożonych formuł za pomocą set analysis, doświadczenie w wizualizacji danych i projektowanie interfejsu dla użytkownika);

  • Znajomość środowiska MS SQL Server 2012, 2016, 2017 (znajomość obsługi Integration Services
  • (SSIS) and Analysis Services (SSAS),doświadczenie i umiejętność optymalizacji zapytań w TSQL)
  • wysokie umiejętności analityczne;

  • znajomość metod zarządzanie projektem , wdrażania zmian i definiowania wymagań;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji