CONTENT MARKETING SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z agencją SEO
  • Tworzenie artykułów na temat bezpieczeństwa danych
  • Tworzenie treści marketingowych min postów w Social Media, artykułów prasowych, tekstów
    blogowych
  • Analiza i monitoring skuteczności prowadzonych działań

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym swobodne
    pisanie treści
  • Umiejętność pisania treści
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność organizacji i zarządzania czasem pracy
  • Mile widziana znajomość technologii i zainteresowanie branżą IT
  • Portfolio własnych tekstów publikacji prasowych, blogowych, profile social media o różnej
    tematyce

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (preferowana praca stacjonarna)
  • W zależności od oczekiwań kandydata kontrakt B2B lub umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Paczki świąteczne
  • Wyprawki dla maluszków i pierwszoklasistów
  • Owocowe wtorki
  • Karta Multisport

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji