Dyrektor zakładu (e-commerce)

/miejsce pracy: okolice Goleniowa, woj. Zachodniopomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie działaniami podległych zespołów (Operacja, HR, Finanse, Aplikacje IT, Infrastruktura IT, Supply Chain)
  • Koordynowanie pracy menadżerów w podległych im zadaniach
  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój firmy
  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Klienta i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Wewnętrznymi
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez cały zakład dla klienta.

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami, w tym 3 lata na stanowisku w branży E-COMMERCE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyjątkowe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysokie umiejętności w zakresie współpracy, zarządzania, inspirowania, motywowania oraz rozwoju podległego zespołu
  • Umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w prezentowaniu wyników i danych zakładu w języku angielskim.

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji