Elektromechanik (K/M)

Rodzaj pracy

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

System pracy

zmianowy

Godziny pracy

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki, hydrauliki oraz automatyki (wtryskarki o sile zamykania 160-1700t takich marek: Engel, KraussMaffei, Haitian, Negri Bossi) oraz urządzeń peryferyjnych
  • Zadania związane z TPM w tym przeprowadzanie wymaganych przepisami kontroli instalacji, udział w przeglądach i pracach konserwacyjnych maszyn
  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz proponowanie usprawnień i działań korekcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (min. 3 lata)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość układów hydrauliki i pneumatyki
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów

OFERUJEMY:

  • Pracę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii absencyjnej oraz benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych w ramach tego : wycieczki firmowe, bony na święta

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska

Recruitment Manager