FRONTEND DEVELOPER (K/M)

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w modelu DevOps; przejrzysta mapa produktu

  • tworzenia skalowanych i szybkich usług frontendowych

  • praca z zespołami produktowymi, UX i innymi zespołami inżynierskimi

  • zbudowanie jednego unikalnego i ujednoliconego rozwiązania, które będzie mogło być używane z wieloma platformami dla ponad setki klientów

  • skupienie się jakości dostarczanych efektów pracy

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość reactjs lub podobnych bibliotek i frameworków

  • Dobra znajomość: typescript i/lub javascript

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji frontendowych wykorzystujących API dostarczane przez inne zespoły i/lub firmy

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych z wykorzystaniem popularnych frameworków testowych, m.in. Jest, React Testing Library lub podobne

  • Umiejętność ścisłej współpracy z produktem, zespołem projektowym/UX, architekturą i innymi zespołami inżynierskimi podczas wykonywania zadań

  • Chęć wspierania rozwoju mniej doświadczonych kolegów

  • Gotowość do pracy nad każdym rodzajem problemu – rozwój, testowanie, operacje automatyzacji zarządzania infrastrukturą (iaac),

  • Umiejętność uczenia się i szybkiego dostosowywania się do rozwiązywania praktycznych problemów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Możliwość stworzenia globalnego produktu poprzez dostarczanie świetnego frontendu pasującego do niesamowitego backendu

  • Profesjonalny onboarding, wsparcie lidera i zespołu podczas pierwszych miesięcy pracy i całej kariery

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych online

  • Do 30 dni urlopu rocznie (dodatkowe dni przyznawane za staż)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i rekreacyjnych

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

  • Komfortowe warunki pracy – wsparcie zespołu i przełożonych, pokoje relaksacyjne, słodycze, świeże owoce, imprezy integracyjne

  • Możliwość pracy w domowym biurze na sprzęcie dostarczonym przez firmę

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji