HR BUSINESS PARTNER (K/M)

/miejsce pracy: Świebodzin, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w realizacji strategii HR w firmie
  • Wsparcie menadżerów firmy w zakresie zarządzania pracownikami
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Realizacja projektów z obszaru HR
  • Wspieranie menedżerów w zarządzaniu zmianą w obliczu wyzwań rynkowych i kształtowaniu kultury organizacyjnej
  • Budowanie zaangażowania pracowników
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Współtworzenie systemowych rozwiązań i udział w projektach w ramach zespołu HR (rozwiązania korporacyjne i lokalne)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (preferowane w dużej międzynarodowej organizacji)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność ich wdrażania (w tym w szczególności performance management, talent management)
  • Doświadczenie w badaniu zaangażowania i satysfakcji pracowników oraz analityce HR mile widziane
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę w systemie hybrydowym (możliwość pracy zdalnej w większym stopniu)
  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych, kursy m.in. językowe
  • Dofinansowanie inicjatyw pracowniczych, bonusy w postaci nagrody rocznej, ZFŚS i inne

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól