INŻYNIER BUDOWY (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

08:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Żary

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie przedmiarów/obmiarów
  • Planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy
  • Prowadzenie dokumentacji robót na etapie trwania budowy
  • Nadzorowanie prac podwykonawców
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
  • Obieg i segregacja dokumentów budowy
  • Kontrola stanu przestrzegania BHP na budowie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość i motywacja do nowych wyzwań
  • Komunikatywność

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów
  • Rozwój zawodowy

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Dorota Michalak

Recruiter