INŻYNIER JAKOŚCI (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kontrola oraz pomiary produktów i procesów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz planami kontroli
  • Sporządzanie planów kontroli
  • Sporządzanie specjalnych oznaczeń dla wyrobów na życzenie klienta
  • Współudział przy organizowaniu zwrotów towarów oraz przy opracowaniu i sporządzaniu reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości
  • Uczestnictwo w planowaniu produkcji nowych elementów
  • Sprawozdawczość wobec kierownictwa przedsiębiorstwa
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz analiza przyrządów pomiarowych
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych
  • Uczestnictwo w działaniach zapewniających oraz podnoszących wysoki poziom jakości
  • Zachowanie aktualnych norm przy uwzględnieniu aktualnego stanu techniki i przepisów
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie obowiązujących regulaminów
  • Stosowanie się do procedur oraz instrukcji ustalonych w dokumentacji jakościowej
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego dotyczących pracy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub wyższe z zakresu inżynierii jakości
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość rysunku technicznego oraz standardów jakościowych
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu metrologii i oceny zdolności pomiarowej przyrządów
  • Bardzo dobra obsługa programów z pakietu MS Office
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata

Recruitment Manager