INŻYNIER JAKOŚCI (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Lubań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie codziennych zapisów z przeprowadzanych kontroli jakościowych w toku produkcji, dostaw i wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz nadzór nad tymi działaniami
  • Realizowanie działań wynikających z norm ISO
  • Doskonalenie procesów pod względem zwiększenia jakości wyrobu gotowego
  • Wystawianie alertów jakościowych, szkolenie pracowników oraz weryfikacja ich przestrzegania
  • Wspieranie procesu przygotowania próbek dla klientów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Jakości minimum 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN-EN 450001:2018
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN-EN 450001:2018
  • Znajomość MS Excel w stopniu biegłym
  • Znajomość narzędzi i systemów jakościowych oraz zasad tworzenia procedur jakościowych i dokumentacji
  • Zdolność szybkiego uczenia się, umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata

Recruitment Manager