INŻYNIER JAKOŚCI W DZIALE PROJEKTÓW (K/M)

/miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola/analizowanie wymagań klienta, norm, standardów jakościowych
  • Wsparcie kierowników projektu w planowaniu procesów w fazie projektowania
  • Wsparcie kierowników projektu w zarządzaniu reklamacjami
  • Opracowywanie i analiza FMEA w fazie wdrożenia projektu
  • Wsparcie/monitoring w realizacji audytów wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA:

  • Znajomość technik pomiarowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymagań normy IATF 16949
  • APQP/VDA, FMEA, MSA/VDA5, PPAP/PPF, CSR, DMBA, SPC, zasady bezpieczeństwa produktu
  • Podstawowy proces audytu/akceptacja procesu VDA 6.3, podstawy VDA 6.5, metody rozwiązywania problemów KAIZEN/LEAN
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji