INŻYNIER PROCESU (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentacji dla prób technologicznych
  • Wdrażanie i optymalizacja nowych procesów technologicznych
  • Analizowanie, oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość produkowanych wyrobów

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź stanowisku inżyniera jakości będzie
    dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień związanych z Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień związanych z TQM
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office na poziomie min.
    średniozaawansowanym
  • Mile widziana znajomość z zakresu balansowania i optymalizacji procesów produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji