INŻYNIER PROCESU W OBSZARZE UZWOJEŃ (K/M)

/miejsce pracy: woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne w obszarze uzwajalni

  • Wsparcie techniczne dot. produktu i technologii produkcyjnej

  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych produktów

  • Nadzór nad technicznym procesem produkcji uzwojeń

  • Określanie/opracowywanie/zamawianie sprzętu/narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych

  • Analiza przyczyn i rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji, określanie przyczyn źródłowych, rekomendowanie i wdrażanie działań naprawczych oraz koordynowanie długoterminowego rozwiązania

  • Wymiana informacji z zagranicznym biurem technicznym w centrali i pozostałymi zakładami produkcyjnymi (Europa, Azja)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wyższe techniczne w obszarze silników elektrycznych

  • Znajomość norm dot. uzwojeń silników

  • Czytanie i umiejętność interpretacji schematów uzwojeń

  • Znajomość niezbędnych testów elektrycznych i umiejętność interpretowania wyników pomiarów

  • Doświadczenie w produkcji/serwisie uzwojeń silników elektrycznych

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Umiejętność pracy w grupie, asertywność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia w zagranicznych zakładach firmy (Europa, Azja)

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól