TECHNIK SERWISU (K/M)

/miejsce pracy: Jawor, woj. dolnośląskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • Specyfikacja i zamawianie części
  • Kontrola i odbiór UDT wózków widłowych
  • Praca w promieniu 40 km od Jawora (Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubin)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki
  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Solidność, rzetelność
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP
  • Chęć rozwoju

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Auto służbowe – wyposażone w niezbędne narzędzia – potrzebne do świadczenia pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji