INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU (K/M)

/miejsce pracy: Nowa Sól, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza i optymalizacja działań w zakresie zwiększania czasu pracy i dostępności maszyn oraz elektronarzędzi

  • Przeprowadzanie kontroli wykonywania przeglądów wraz z wdrożeniem usprawnień procesów produkcyjnych w zakresie konserwacji oraz działań prewencyjnych

  • Nadzorowanie oraz przeprowadzanie analiz mających na celu redukcję czasów trwania awarii

  • Nadzór nad zamówieniami wymaganymi przez obszar oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi zgodnie z harmonogramem przeglądów

  • Analiza / nadzór nad umowami i serwisami zewnętrznymi

  • Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń

  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne

  • Wsparcie bezpośrednio Kierownika UR w jego codziennych obowiązkach

  • Udział w audytach przeprowadzanych przez klientów

  • Praca w systemie 1-zmianowym – 8.00-16.00

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (Inżynier Automatyk/Elektronik/Mechanik/Elektryk)

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera UR lub Specjalisty UR (min. 5 lat w służbach UR/serwisie)

  • Praktyczna znajomość elektryki, elektroniki, automatyki, mechaniki oraz pneumatyki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz mechanicznych

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom A2)

  • Prawo jazdy kat. B

Osoba kontaktowa

Magdalena Kondracka

Konsultant ds. rekrutacji