INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNE􏰀O (K/M)

/miejsce pracy: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne klientów, rozwój aplikacji napędowych

  • Obsługa klientów i budowanie relacji biznesowych

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń/ seminariów dla klientów

  • Negocjacje handlowe z klientami

  • Uzgodnienia techniczne

  • Opracowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie indywidualnych spraw danych klientów

  • Obszar działania: województwo kujawsko – pomorskie

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży produktów (motoreduktory i falowniki) oraz zakładów przemysłowych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie magistrali komunikacyjnych, profibus, Canopen, EtherCat itp.

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z zakładami produkcyjnymi i biurami projektowymi

  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji

  • Prawo jazdy

  • Uprawienia SEP do 1 kV

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji