IT MANAGER (K/M)

/miejsce pracy: okolice Gorzowa Wielkopolskiego, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie działań uświadamiających i szkoleniowych dotyczących celów obszaru IT
  • Rozwój oraz zapewnienie prawidłowego działania oprogramowania lokalnego i globalnego
  • Wdrażanie, rozwój i kontrolowanie wszystkich danych informatycznych wymienianych z
    partnerami/dostawcami
  • Kontrolowanie i nadzorowanie dostępów do wszystkich systemów informatycznych
  • Zapewnienie prawidłowości wszystkich działań i zadań, gwarantujących wysoki poziom
    operacji IT
  • Rozpoznawanie potrzeb organizacji poprzez określenie wymagań dotyczących zarządzania IT
  • Zarządzanie projektami IT: rozwój, testowanie i serwis systemów operacyjnych, programów
    użytkowych oraz sprzętu i oprogramowania
  • Utrzymywanie spójnej, wiarygodnej i bezpiecznej polityki zarządzania informacją poprzez
    wdrażanie procedur, metod i standardów zgodnych z wymogami audytów
    (wewnętrznych/TISAX)
  • Realizowanie rozwiązań informacyjnych poprzez ustalanie priorytetów projektu –
    planowanie i koordynowanie działań w wielu obszarach
  • Zarządzanie możliwościami systemu komputerowego poprzez określenie wymagań i
    zapewnienie wydajności IT
  • Ulepszanie programów i usług, poprzez opracowywanie nowych aplikacji, aktualizację
    procedur, ocenę wyników systemu
  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Managera IT
  • Min. 3 letnie doświadczenie związane z produkcją (dodatkową zaletą jest posiadanie wiedzy
    operacyjnej)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wiedza z zakresu Bazy Danych, Business Intelligence, VPN, Windows Server, DB SQL Server,
    Komunikacji, LAN, WAN, Infrastruktury IT
  • Wysoki poziom wiedzy informatycznej
  • Wysoki poziom umiejętności przywódczych, komunikacyjnych i pracy zespołowej
  • Dobra samoorganizacja, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji