KEY ACCOUNT MANAGER (K/M)

/miejsce pracy: woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

  • Przygotowywanie ofert opartych na analizie kosztów i wiedzę rynkową

  • Tworzenie własnej strategii handlowej dla strategicznych klientów i rynków

  • Śledzenie zmian rynkowych, cen, analiza zmian otoczenia konkurencyjnego

  • Prowadzenie badań rynkowych i benchmarkingowych,

  • Monitorowanie działań aktualnych/potencjalnych klientów,

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami spółki (zarząd, logistyka, zakupy, produkcja, jakość) w celu zbudowania najlepszego rozwiązania do świadczenia wysokiej jakości usług dla klientów

  • Negocjacje z klientami nowych umów, renegocjowanie nowych warunków zgodnie z zachodzącymi zmianami cen

  • Planowanie oraz śledzenie wykonania budżetu sprzedaży i śledzenie kluczowych wskaźników efektywności (KPI), analiza wyników sprzedaży

  • Ustalania prognoz sprzedaży i aktualizacja budżetu

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub biznesowym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w relacjach biznesowych (warunek konieczny)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i umiejętność budowania relacji

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i etyka

  • Wysoka dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy i kształtowaniu strategii firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz praca w nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku

  • Bogatą ofertę benefitów pozapłacowych

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól