KEY ACCOUNT MANAGER (RYNEK POLSKI, DRÓB) (K/M)

/miejsce pracy: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie /
/miejsce pracy: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie /
/miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie /
/miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie /

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne i odpowiedzialne zawieranie transakcji kupna – sprzedaży towaru
  • Kontaktowanie się z partnerami handlowymi
  • Prowadzenie działań w zakresie kalkulacji cen, analizy kosztów handlowych
  • Wyszukiwanie dostawców towarów, usług, materiałów i surowców oraz odbiorców towarów, usług, wyrobów gotowych
  • Analizowanie rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych
  • Badanie możliwości wzrostu udziału firmy na rynku oraz wejścia na nowe rynki
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami wyrobów gotowych, towarów, usług, surowców i materiałów
  • Przygotowanie oraz zawieranie umów handlowych, opracowywanie oferty handlowej
  • Dokumentowanie sprzedaży, prowadzenie rozliczeń i statystyk handlowych

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat na podobnym stanowisku w branży mięsnej (drób) – warunek konieczny
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • Znajomość różnych form i technik sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Cierpliwość, wytrwałość, dokładność,
  • Komunikatywność i zdolność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Duża kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Szerokie możliwości rozwoju (praca zdalna, możliwość otworzenia oddziału na terenie kraju)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól