KIEROWNIK DZIAŁU R&D SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH (K/M)

/miejsce pracy: okolice Hamburga, Niemcy/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja optymalizacji elektromagnetycznej i termicznej silników elektrycznych (silników synchronicznych i silników asynchronicznych) poprzez kierowanie odpowiednim zespołem specjalistów
  • Projektowanie i ocena testów

  • Aktualizacja portfolio produktów w ramach technicznego zarządzania produktem

  • Wsparcie strategicznych projektów rozwojowych jako kierownik podprojektu rozwojowego

  • Obserwacja technologiczna rynku oraz udział w konferencjach z zakresu technologii silników elektrycznych

  • Opracowanie specyfikacji funkcjonalnych dla nowych produktów lub układów w technice napędowej oraz wsparcie wprowadzania technologii w zakładach na świecie

  • Opracowanie i aktualizacja norm fabrycznych/przepisów technicznych oraz stworzenie oprogramowania wymiarowego dla wsparcia produktu i dla własnego działu inżynieryjnego firmy

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnicznym/elektromechatronicznym; idealny kandydat specjalizował się na studiach w zakresie maszyn / aktuatorów /napędów elektrycznych
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku, preferowane w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w obszarze zawodowym w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi / konstrukcyjnymi

  • Odpowiednia wiedza w zakresie projektowania silników elektrycznych

  • Umiejętność obsługi aplikacji takich jak Matlab / Simulink i narzędzia FEM, takie jak Flux (2D, 3D) lub Opera lub Ansys

  • Umiejętność pracy w grupie, zdolności prezentacyjne a także samodzielność i niezależność w pracy

OFERUJEMY:

  • Zróżnicowane zadania w międzynarodowym koncernie zarządzanym rodzinnie z szybką ścieżką decyzyjną, umiejscowionym w okolicach Hamburga
  • Pomoc w relokacji i zagospodarowaniu

  • Bogate szkolenia wprowadzające jak również zindywidualizowana oferta rozwoju kwalifikacji i kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • 30 dni urlopu / roku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet benefitów

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji