KIEROWNIK DZIAŁU SPRAW PRACOWNICZYCH (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników: umowy, świadectwa pracy, porozumienia, zaświadczenia i inne dokumenty pracownicze
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisani prawa (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych takich jak np. zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy)
  • Weryfikacja i kontrola czasu pracy pracowników, rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz sporządzanie ewidencji czasu pracy
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych i naliczanie wynagrodzeń
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie deklaracji podatkowych do US
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS w programie Płatnik, także dokumentów i sprawozdań PPK, PFRON, GUS
  • Bieżące wsparcie pracowników z zakresu kadrowo-płacowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale kadr i płac
  • Doskonała organizacji pracy, sumienność i dokładność
  • Otwartość na wdrażanie usprawnień informatycznych i automatyzację danych
  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy, zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji