KIEROWNIK PRODUKCJI (K/M)

Rodzaj pracy

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Międzyrzecz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Organizowanie i zarządzanie produkcją
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągania założonych terminów realizacji
  • Przygotowywanie i realizacja planów inwestycyjnych
  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie usprawnień procesowych
  • Współpraca przy analizie reklamacji od klientów i do dostawców
  • Kontakt z klientami i dostawcami

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie produkcją, elektronika, elektrotechnika, mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Podstawowa znajomość standardów ISO 9001/14001 i pokrewnych
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością – 8D, 5xWhy, Pareto, FMEA,, itp.
  • Znajomość narzędzi do projektowania (typu CAD 2D/3D)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych
  • Efektywna organizacja własnej pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność zarządzania grupą podległych pracowników
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia za wyniki pracy
  • Świadczenia dodatkowe: bony/paczki świąteczne, imprezy firmowe

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska

Recruitment Manager