KIEROWNIK SPRZEDAŻY W OBSZARZE INTEGRACJI ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH (K/M)

/miejsce pracy: cała Polska/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań technicznych

  • Przygotowywanie ofert

  • Monitorowanie rynku, identyfikacja potrzeb klientów i ofert konkurencji

  • Utrzymywanie i rozwijanie bieżących relacji z obecnymi klientami firmy

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży maszyn, rozwiązań z obszaru automatyki, robotyki lub pokrewnych

  • Zorientowanie na cel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność budowania dobrych, długotrwałych relacji interpersonalnych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych na terenie Polski

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus prowizja od sprzedaży)

  • Samochód służbowy klasy premium ( także do dyspozycji prywatnie )

  • Regularne szkolenia, możliwość awansu oraz rozwoju

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól