KONSTRUKTOR MASZYN / PROJKET MANAGER (K/M)

/miejsce pracy: okolice Zielonej Góry, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, maszyn specjalnych, linii technologicznych

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej pod procesy takie jak: cięcie, gięcie blach, spawanie konstrukcji, montaż

  • Przygotowywanie list zakupowych

  • Planowanie i harmonogramowanie realizacji projektu (zarządzanie dostawami i podwykonawcami)

  • Wspieranie zespołu i doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań

  • Współpraca z automatykami, robotykami, działem montażu

  • Nadzór nad realizacją u klienta

  • Kontakt i ustalenia techniczne z klientami

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w projektowaniu zrobotyzowanych stanowisk lub maszyn produkcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość CAD

  • Znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Dodatkowy system premiowy

  • Samochód służbowy klasy premium do użytku prywatnego bez limitu

  • Elastyczne godziny pracy

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól