KSIĘGOWY/A (K/M)

Rodzaj pracy

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

System pracy

jedna zmiana

Godziny pracy

8:00-16.00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Świebodzin

Zakres obowiązków :

  • Bieżący kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami (również zagranicznymi)
  • Przygotowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Udział w przygotowaniu deklaracji VAT i CIT
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków (w tym walutowych)
  • Obsługa księgowa i kontrola dokumentacji prowadzonej sprzedaży oraz kosztów
  • Sporządzanie sprawozdań
  • Udział w przygotowaniu budżetów i prognoz finansowych
  • Bieżąca obsługa płatności firmy

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Posiadanie wiedzy z zakresu podatków VAT, CIT i rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakiety MS Office, w szczególności programu Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Samodzielność, dokładność
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy i pracę
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie księgowości

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska