LIDER SEKCJI (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja ustalonej w planie wielkości produkcji przy spełnieniu wymagań jakościowych oraz
    zgodnie z obowiązującymi instrukcjami pracy
  • Nadzór nad realizacją zadań na podległym obszarze zgodnie z posiadanym poziomem
    kwalifikacji
  • Odpowiedzialność za jakość wyrobu
  • Raportowanie do kierownika linii produkcyjnej
  • Szkolenie nowo przyjętych pracowników z zakresu pracy na stanowisku

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania grupą
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • Komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji