MANAGER DS. ROZWOJU SIECI PARTNERSKIEJ (K/M)

/miejsce pracy: Łódź, woj. Łódzkie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z aktualną siecią Partnerów (wschodni obszar Polski)

  • Pozyskiwanie Partnerów do współpracy (oferowanie rozwiązań biznesowych z obszaru IT)

  • Wsparcie w prowadzeniu rozmów handlowych oraz przygotowaniu ofert

  • Organizacja szkoleń

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwoju sieci sprzedaży

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych z kadrą zarządzającą średniego i wysokiego szczebla

  • Doświadczenie w prowadzenie negocjacji i finalizowaniu sprzedaży

  • Samodyscyplina

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy i premii (kwartalnych i rocznej)

  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)

  • Szkolenia produktowe (wewnętrzne) i sprzedażowe oraz z kompetencji „miękkich” (zewnętrzne)

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (medyczny, sportowy)

  • Elastyczne podejście do organizacji pracy

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji