Manager Projektów (k/m)

/miejsce pracy: Słubice, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów
  • Nadzór i kontrola nad projektem na podstawie opracowanego harmonogramu
  • Ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów
  • Planowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie nowych produktów i projektów
  • Raportowanie do Dyrektora Technicznego bieżącego stanu uruchamiania nowych projektów wraz z sygnalizacją zagrożeń lub problemów powodujących opóźnienia w harmonogramie
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektu

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Zaangażowanie, staranność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Pakiet szkoleń
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość zakwaterowania
  • Dopłaty do dojazdów do pracy

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji