MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie sprawnego działania urządzeń technicznych
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z ustalonym planem przeglądów i konserwacji
  • Przeprowadzanie prac związanych z montażem lub przebudową urządzeń mechanicznych i hydraulicznych
  • Należyte prowadzenie gospodarki narzędziami i częściami zamiennymi
  • Diagnozowanie błędów i wprowadzanie działań eliminujących powstawanie błędów
  • Zapewnienie pracy urządzeń bez zakłóceń
  • Prowadzenie działań mających na celu optymalizację procesów związanych
  • Z utrzymaniem ruchu
  • Bezzwłoczne informowanie przełożonego o niezgodnościach oraz zakłóceniach procesu
  • Bezzwłoczne informowanie przełożonego o zniszczeniu lub utracie narzędzi
  • Prowadzenie dokumentacji i zapisów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Zachowanie aktualnych norm przy uwzględnieniu aktualnego stanu techniki i przepisów
  • Stosowanie się do procedur oraz instrukcji ustalonych w dokumentacji jakościowej obowiązującej w firmie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne, preferowane o kierunku mechanicznym
  • Znajomość systemów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Posiadanie ważnego świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji dla następujących grup i rodzajów urządzeń, instalacji i sieci (GRUPA 1: pkt 2, 5, 7, 10 – w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, GRUPA 3: pkt 6, 7, 8, 10 – w zakresie obsługi, konserwacji i remontów)
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie Microsoft Office
  • Umiejętność obsługi systemu SAP w zakresie podstawowym,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata

Recruitment Manager