MID JAVA DEVELOPER (K/M)

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie w językach Java, SQL, HQL, Groovy
  • Rozwój oprogramowania
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozwój już istniejących
  • Dbałość o jakość
  • Współpraca z innymi zespołami

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość Java, SQL, Eclipse
  • Mile widziana znajomość: Znajomość: Hibernate, Spring, Webservices, TDD, wzorce projektowe
  • Chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Elastyczne podejście do czasu pracy – możliwość pracy zdalnej
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji