MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY (K/M)

/miejsce pracy: okolice Zielonej Góry, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie kalkulacji, wprowadzanie i modyfikowanie danych dotyczących kosztów w systemie
  • Kalkulacje cen transferowych produktów i wprowadzanie do systemów

  • Wsparcie w przygotowaniu kalkulacji kosztów wyrobów gotowych oraz w projektach wdrożenia nowych produktów

  • Współuczestnictwo w przygotowaniu tygodniowych i miesięcznych raportów prezentujących wyniki przedsiębiorstwa w odniesieniu do wyznaczonych wskaźników oraz

  • w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finansowe lub matematyczne

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zamiłowanie do liczb

  • Gotowość i chęć do nauki

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i otwartość przy współpracy z innymi

  •  Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym (m.in. tabele przestawne, funkcje wyszukaj pionowo, sumy warunków)

  • Chęć samodoskonalenia poprzez zdobywanie nowej wiedzy i rozwijanie kompetencji

  • Dociekliwość w poszukiwaniu możliwości usprawnień procesów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pełne wsparcie zespołu przy wdrożeniu

  • Dofinansowania do posiłków

  • Kartę Medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do Karty Sportowej Medicover Sport

  • Możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji