MŁODSZY AUTOMATYK (K/M)

/miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja ustalonego planu przeglądów, napraw i konserwacji
  • Nadzór nad urządzeniami używanymi w procesie produkcji
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń w obszarze elektrycznym i automatyki przemysłowej
  • Wykonywanie napraw maszyn, układów i urządzeń elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym, IV-brygadowym

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia pozapłacowe

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji