MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU (K/M)

/miejsce pracy: Poznań, woj. Wielkopolskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie treści do serwisów internetowych oraz social mediów, zgodnie z założonym
    harmonogramem
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, grafik i tekstów
  • Analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań
  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych
  • Kreowanie wizerunku firmy

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów niestacjonarnych)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia i redagowania treści
  • Umiejętność posługiwania się programami graficznymi
  • Dobra znajomość platform społecznościowych
  • Kreatywność, komunikatywność

Osoba kontaktowa

APC_0088

Irena Dudyk

Asystent w dziale rekrutacji