MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SYSTEMU ERP (K/M)

Rodzaj pracy

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

System pracy

jedna zmiana

Godziny pracy

Tryb pracy

Zdalny

Lokalizacja

Słubice

Zakres obowiązków :

  • Zapewnienie wsparcia pierwszego poziomu dla systemu ERP w zakresie prawidłowego obiegu procesów biznesowych (np. CRM, ERP, PDM)
  • Zidentyfikowanie problemu i dostarczanie niezwłocznych odpowiedzi o rozwiązanym problemie do użytkowników w żądanym czasie
  • Wprowadzanie modyfikacji systemu mających na celu automatyzację/usprawnienie działania podstawowych funkcji oraz udział w ciekawych projektach z zakresu optymalizacji działania systemu
  • Przygotowywanie raportów w oparciu o potrzeby użytkowników
  • Podstawowe raportowanie bardziej złożonych problemów od użytkowników do co tygodniowej analizy na wyższym poziomie
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
  • Monitorowanie poprawności działań użytkowników

Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT i biznesu
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP
  • Znajomość skryptów Office 365 i SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet medyczny

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Emilia Kamińska