OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO (K/M)

/miejsce pracy: Słubice, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i programowanie robota spawalniczego marki CLOOS
  • Wstępne sczepianie detali w grupy spawane
  • Zakładanie detali na stół roboczy, mocowanie, bazowanie, ustawianie parametrów spoin, ściąganie zespawanych detali
  • Pomiar detali zgodnie z interwałem kontroli, zapisy w karcie kontroli wyrobu
  • Meldowanie zrealizowanych zleceń / ilości w systemie ERP
  • Kontrola szczelności – przy zbiornikach ciśnieniowych
  • Obsługa środków kontrolno-pomiarowych (np. suwmiarka, wysokościomierz)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • GOTOWOŚĆ DO RELOKACJI DO SŁUBIC (WOJ. LUBUSKIE)
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

OFERUJEMY:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Dopłaty do dojazdów
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji