PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (K/M)

/miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie klientów w salonie sprzedaży
  • Udzielanie informacji o ofercie firmy
  • Kompleksowa obsługa klienta, sprzedaż produktów z oferty
  • Przygotowywanie raportów, zamówień, faktur
  • Bieżący kontakt z Zarządem oraz innymi działami
  • Obsługa komputera

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane zainteresowanie branżą IT
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt
  • Komunikatywność, energiczność
  • Pozytywne nastawienie, otwartość

OFERUJEMY:

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę zdrowotną – Luxmed
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Komfortowe warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji