PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NIEMIECKIEGO PRODUCENTA STALI (K/M)

/woj. Dolnośląskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Umacnianie pozycji firmy na rynku polskim

  • Aktywne poszukiwanie nowych Partnerów Biznesowych, inwestycji i projektów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Identyfikacja potrzeb Klientów w celu ustalania nowych kierunków rozwoju oraz możliwości sprzedaży

  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora sprzedaży zlokalizowanego w Niemczech

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w firmie produkcyjnej (preferowana

    branża stalowa)

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Doskonałe umiejętności handlowe

  • Samodzielność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i analityczne

  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Praca w niemieckiej spółce z ponad 100-letnim doświadczeniem

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckiej umowy

  • Praca w systemie Home Office (raz w miesiącu wymagana wizyta w Niemczech)

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Osoba kontaktowa

Klaudia Dolata

Dyrektor oddziału Nowa Sól