PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (K/M)

/miejsce pracy: Szczecin, woj. zachodniopomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów do obsługi

  • Aktywne wyszukiwanie potencjalnych Klientów w celu nawiązywania współpracy

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Reprezentowanie firmy na targach, forach branżowych

  • Bieżącą pomoc przy realizowaniu usług

  • Współpraca ze współpracownikami z zespołu handlowego

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Praca na terenie Niemiec, obszar działania Szczecin + 100km

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. Sprzedaży/przedstawiciela handlowego w sektorze usług B2B

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, umożliwiająca prowadzenie rozmów, kontaktów i negocjacji handlowych

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

  • Pozytywne nastawienie do stawianych wyzwań

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie przez niemiecką spółkę

  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia – atrakcyjny system premiowy

Osoba kontaktowa

Magdalena Kondracka

Konsultant ds. rekrutacji