SAP BASIS SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy:  woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie i dalszy rozwój działania SAP Basis z naciskiem na stabilność, dostępność i bezpieczeństwo danych systemów

  • Dbanie o zgodność z umowami SLA w całym przedsiębiorstwie oraz monitorowanie i optymalizacja dostępności i wydajności systemów SAP i EWM

  • Gwarancja i dalszy rozwój działania SAP Basis z naciskiem na stabilność, dostępność i bezpieczeństwo danych systemów;

  • Zgodność z umowami SLA w całym przedsiębiorstwie oraz monitorowanie i optymalizacja dostępności i wydajności systemów SAP i EWM

  • Podłączanie nowych systemów i komponentów SAP

  • Zarządzanie interfejsami oraz analiza i korygowanie usterek

  • Wdrażanie not SAP, zmian w wydaniach i aktualizacjach

  • Projektowanie, wdrażanie i obsługa interfejsów do systemów firm trzecich i SAP EWM

  • Kontrola i monitorowanie zadań, monitorowanie systemu wydruku

  • Zarzadzanie transportami i zmianą w systemach

  • Zarządzanie uprawnieniami i administracja użytkownikami SAP i EWM – Opracowanie strategii migracji do S/4HANA;

  • Koordynacja partnerów zewnętrznych oraz kontrola SAP i partnerów hostingowych, w tym kontrola faktur, wydawanie i zarządzanie licencjami SAP

  • Aktywacja funkcji biznesowych, monitorowanie, archiwizacja danych

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, informatyki biznesowej;

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem SAP;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi partnerami SAP;

  • Doświadczenie w zakresie baz danych HANA DB, SAP R/3, S/4HANA, ODATA;

  • Technologia i architektura SAP;

  • Wiedza w zakresie tworzenia kopii systemowych;

  • Praktyczne doświadczenie z SAP Solution Manager;

  • Wiedza w zakresie obsługi bezpieczeństwa SAP;

  • Podejście analityczne i zorientowane na rozwiązania ;

  • Zdolność do pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji