SERWISANT (I ZMIANA) (K/M)

/miejsce pracy: Wronki, woj. wielkopolskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • Specyfikacja i zamawianie części
  • Kontrola i odbiór UDT wózków widłowych

WYMAGANIA:

  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki
  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Solidność, rzetelność
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5 000–7 000 zł brutto/mies.)
  • Umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne
  • Dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Wyprawka dla dziecka
  • Program rekomendacji pracowników

Osoba kontaktowa

Emilia Kamińska

Kierownik działu rekrutacji