SOURCING SPECIALIST (K/M)

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców z branż technicznych na rynku europejskim
  • Prowadzenie ewidencji i profili dostawców w systemie
  • Kontakt z dostawcami w celu umówienia wizyty audytu
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i nadzór nad ich ofertami w systemie
  • Współpraca z globalnym zespołem (USA, Niemcy)

  • Wykonywanie projektów
  • Aktualizowanie istniejącej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie rysunków technicznych
  • Obsługa programów AutoCad

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie w obszarze, zakupów lub obsługi klienta lub sprzedaży
  • Podstawowa wiedza z obszaru procesów wytwórczych, przetwórstwa metali lub wiedza mechaniczna
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami z całej Europy oraz z zespołem z USA i Niemiec
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zmysł analityczny
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie (biuro w USA, Niemczech i Polsce)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Osoba kontaktowa

Iwona Żurek

Konsultant ds. rekrutacji