SPECJALISTA DS. BHP (K/M)

Rodzaj pracy

Pełny etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

System pracy

1 zmiana

Godziny pracy

8:00-16:00

Tryb pracy

Stacjonarny

Lokalizacja

Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Samodzielne kształtowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Doskonalenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg zapisów normy ISO 45001
  • Raportowanie i współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz szkoleń z zakresu BHP
  • Ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Sporządzanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań
  • Prowadzenie analizy ryzyka zawodowego
  • Identyfikacja i ocena aspektów środowiskowych, współpraca z organizacjami odpowiedzialnymi za gospodarkę odpadami
  • Opiniowanie oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk pracy, maszyn i budynków

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie BHP, ochrony środowiska, p. poż.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

Klaudia Dolata

Recruitment Manager